Kompleksowe sprzątanie Wspólnot Mieszkaniowych

Sprzątanie klatki schodowej we wspólnocie mieszkaniowej

Dbanie o zachowanie czystości i porządku w częściach wspólnych osiedli stanowi nie lada wyzwanie zarówno dla ich mieszkańców, jak i zarządu czy administratorów. Aby podnieść ogólny komfort i zachować estetyczny wygląd nie tylko obszarów wewnętrznych, ale i zewnętrznych, warto postawić na profesjonalny serwis sprzątający. Jeśli zależy Ci na skrupulatnej i zaangażowanej firmie, to nasz zespół z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Zajmujemy się sprzątaniem osiedli mieszkaniowych (Wrocław i okolice). Oferujemy kompleksową opiekę oraz elastyczny wachlarz działań, który zawsze staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Sprawdź ofertę BCS Polska i poznaj pełen zakres naszych usług!

Co obejmuje nasza usługa sprzątania wspólnot mieszkaniowych we Wrocławiu?

Zależy nam na podniesieniu komfortu mieszkańców osiedla, a jest to możliwe poprzez sprzątanie części wspólnych – tych wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W codziennej pracy przykładamy szczególną uwagę do szczegółów i zapewniamy wszechstronną opiekę nad wyglądem wspólnot mieszkaniowych.

Dbamy o czystość osiedla, oferując usługi, takie jak:

  • sprzątanie klatek schodowych i terenów zewnętrznych,
  • utrzymanie czystości na parkingach podziemnych,
  • pielęgnację terenów zielonych.

Co więcej, świadczymy również usługi dodatkowe w okresie jesienno-zimowym. W zależności od potrzeb wspólnoty mieszkaniowej zajmujemy się odśnieżaniem terenu wokół budynków, usuwaniem lodu czy zapobieganiem gołoledzi. Korzystamy wówczas z piasku i soli, za których dostarczenie i opłacenie odpowiedzialny jest klient.

Sprzątanie klatek schodowych

Sprzątanie części wspólnych, takich jak klatki schodowe ze względu na intensywną eksploatację, wymaga regularności. Codziennie przewija się tam mnóstwo osób – mieszkańców, gości czy kurierów, co w połączeniu z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi sprawia, że posadzka bardzo szybko pokrywa się widoczną warstwą brudu.

Aby zapewnić estetyczny wygląd klatek schodowych i jednocześnie dokładnie doczyścić wszystkie wchodzące w ich skład elementy należy wdrożyć szereg działań. Nasze usługi sprzątające obejmują wówczas następujące czynności:

LpSprzątanie klatek schodowych
1. Mycie posadzek klatek schodowych, parapetów, balustrad, elementów wyposażenia klatek, omiatanie pajęczy
2. Mycie drzwi wejściowych wraz z wiatrołapami
3. Zamiatanie posadzek w korytarzach piwnicznych, oraz pomieszczeniach przejściowych do garaży
4. Mycie drzwi przejściowych do piwnic, garaży i innych pomieszczeń wspólnych
5. Mycie kloszy przy oprawach oświetleniowych wraz z wyłącznikami
6. Mycie okien otwieralnych i wewnętrznej strony okien nieotwieralnych
7. Dbanie o estetyczny wygląd nieruchomości poprzez utrzymanie w czystości tablic ogłoszeniowych, gablot na klatkach schodowych
8. Usuwanie z budynków oraz pomieszczeń wspólnego użytku ogłoszeń, plakatów, afiszy umieszczonych bez zgody Zleceniodawcy
9. Nakładanie ochronnej powłoki polimerowej na schody
10. Doczyszczanie klatek schodowych
11. Dezynfekcja klamek, balustrad, domofonów oraz innych powierzchni często dotykanych przez ludzi

Sprzątanie terenów zewnętrznych

W celu sprzątania terenów zewnętrznych i pielęgnacji obszarów zielonych, świadczymy usługi, takie jak:

LpSprzątanie terenów zewnętrznych
1. Zamiatanie i usuwanie nieczystości z chodników, dróg dojazdowych, wjazdów do garaży, placu zabaw
2. Utrzymanie w czystości terenów przyległych do nieruchomości, zgodnie z obowiązkami wynikającymi z przepisów ustawowych
3. Utrzymanie w czystości pomieszczeń na kontenery, oraz wyznaczonego miejsca z wolnostojącymi kontenerami na śmieci segregowane
4. Przemywanie klap kontenerów
5. Mycie numerów policyjnych przy klatkach
6. Wymiana piasku w piaskownicy
7. Odchwaszczanie terenów utwardzonych(chodniki parkingi, drogi, opaski wokół budynku) sposobami mechanicznymi jak i środkami chemicznymi
8. Opróżnienia koszy z nieczystościami po psach oraz wymiana w nich wkładów na nowe (koszt worków ponosi Zleceniodawca)
9. Dezynfekcja pomieszczeń śmietników
10. Utrzymywanie w czystości kratek przed bramami wejściowymi
LpDodatkowe prace w okresie jesienno-zimowym
1. W porze zimowej usuwanie śniegu z chodników, dojazdów i wjazdów do garaży oraz parkingów zewnętrznych dla samochodów osobowych. Usuwanie lodu lub zapobieganie gołoledzi poprzez posypywanie powierzchni piaskiem(pojemniki na piasek dostarczy Zleceniodawca i wskaże miejsce na jego składowanie). Koszt soli i piasku ponosi Zleceniodawca.

Profesjonalne sprzątanie osiedli mieszkaniowych – dlaczego warto?

Utrzymanie zadbanego osiedla mieszkaniowego wymaga sporych nakładów czasu, dobrej organizacji i specjalistycznego sprzętu. Warto wspomnieć również o regularnych działaniach w celu zapewnienia wysokiej estetyki i bezpiecznych warunków w danej przestrzeni. Profesjonalna firma sprzątająca, taka jak BCS Polska wie, jak działać, aby uczynić osiedle nie tylko czystym, ale i przyjaznym miejscem do życia. W ten sposób żaden mieszkaniec nie musi martwić się pracami porządkowymi, a jedynie cieszyć piękną okolicą.

Dbamy o zdrowie mieszkańców – bezpieczne i antybakteryjne środki czystości

Nasza firma korzysta nie tylko ze skutecznych, ale i bezpiecznych środków czyszczących. Produkty używane przez zespół BCS Polska w codziennej pracy są ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Co więcej, nie mają one negatywnego wpływu na zdrowie mieszkańców, które jest również naszym priorytetem. Środki antybakteryjne skutecznie pomagają nam w eliminowaniu zarazków i mikroorganizmów, dzięki czemu podnosi się poziom higieny. Jedną z oferowanych przez BCS Polska usług jest dezynfekcja przestrzeni i elementów szczególnie narażonych na pojawienie się różnego rodzaju bakterii. Dbamy o to, aby elementy infrastruktury, z których najczęściej korzystają mieszkańcy były regularnie sprzątane i zabezpieczane.

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych – indywidualna wycena

Mnóstwo czynników wpływa na wycenę usług. Bardzo ważnym kryterium jest rodzaj i skala działań, wielkość danego osiedla, liczba mieszkańców oraz stopień eksploatacji, który pozwala na określenie częstotliwości usług sprzątania. Każdą umową na sprzątanie wspólnot mieszkaniowych zajmujemy się indywidualnie, oferując jak najkorzystniejsze rozwiązanie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że poszczególne obiekty ze względu na swoją specyfikę wymagają innych usług sprzątających. Z tego powodu nasz priorytet stanowi zrozumienie potrzeb klienta i zaproponowanie harmonogramu oraz rodzaju działań, które spełnią wymagania i pozwolą na uzyskanie jak najlepszych efektów. Oprócz kompleksowej opieki nad wspólnotami mieszkaniowymi, oferujemy również możliwość skorzystania z pojedynczych usług z naszej oferty, np. mycia klatek schodowych.

Czemu wspólnoty mieszkaniowe we Wrocławiu decydują się na nasze usługi sprzątania?

W BCS Polska działamy sprawnie, a stosowane przez nas metody pozwalają na świadczenie wysokiej jakości usług i skuteczne usuwanie różnorodnych zabrudzeń. Wszystko jest możliwe za sprawą zaangażowanego zespołu, posiadanych kompetencji i nowoczesnego sprzętu. Stawiamy na elastyczność i rzetelność, aby zapewnić maksymalny komfort mieszkańcom osiedla podczas realizacji powierzonych nam zadań, nie zakłócając ich codziennego funkcjonowania. Mamy doświadczenie w dostosowywaniu naszych usług zarówno bezpośrednio do danego typu nieruchomości, jak i budżetu. Poznaj ofertę BCS Polska – sprzątanie wspólnot mieszkaniowych Wrocław!

Pozostałe usługi

Sprzątanie biur

W zakresie sprzątania biur oferujemy usługi codziennego, cyklicznego jak i jednorazowego sprzątania powierzchni biurowych. Zapewniamy również usługi specjalne takie, jak ozonowanie biur.

Nasza oferta jest dobierana indywidualnie do potrzeb Klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu serwis poranny, dzienny, wieczorny, sprzątanie w systemie zmianowym oraz w dni wolne. Zapewniamy także serwis sprzątający podczas konferencji, szkoleń lub innych wydarzeń w Państwa biurze.

Do sprzątania biur dedykujemy odpowiednio przeszkolony, sprawdzony personel dokładnie dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Szczególny nacisk kładziemy na ochronę poufności informacji pozyskanych w związku z wykonywaniem naszych usług.

Inne usługi